כדי לסייע בהפקת יצירות אמנות משלך עבור התערוכה הקשורה למוטיבים אלה, קח השראה מתוך המשימות של מוסד הבית שלנו. 200 שנה ואילך מיום הקמת הגלריה למען הארץ, אנו ממשיכים להפגיש בין צבעים ויחידים נפלאים. הצטרפו אלינו לשנה מעניינת של פעילויות, מסכים מיוחדים, אירועים מקוונים ותערוכות – כל אדם בכל רחבי מחירים.

 

רעיונות לאזור מגורים

 

לכן קולקציית המתנות המותאמות אישית שלנו היא המבחר המצוין. על ידי העלאת התמונות היקר שלהם, כולל הודעות, ושינוי הסגנונות, הפורמטים וההיסטוריה, אתה יכול ליצור מתנות תמונה בהתאמה אישית שהם יאהבו. מספלים מותאמים אישית והדפסי תמונות מתכת ועד למחזיקי מפתחות לתמונות, לוחות שנה מותאמים אישית, חידות תמונה ועוד – אין הגבלה כשאתה עושה מתנות תמונה אישיות עם Printerpix.

 

איך בדיוק לבחור אמנות לבית שלך

 

או שאתה יכול לבחור אמנות המייצגת את ממלכת חיות המחמד, מנמרים וזברות ועד פילים ופרות גבוהות. עיצוב סקנדינבי עם שידות עץ, מבני מיטת סדק ושטיחים ומרקם תואם את החדר של חובב הטבע. וואוו את המשפחה והחברים שלכם עם מתנת תמונה מותאמת אישית, ולכן קלה מאוד להכנה.

 

מה הלקוחות שלנו אומרים

 

אם אתה מחפש אמנות קנבס חסכונית שתשפר את הבית שלך ותשמח את הקירות שלך, למעשה איתרת את הגלריה בשבילך. לא רק שההדפסים שלנו אטרקטיביים, אלא שהם גם תמונות לבית . אנו מציגים הדפסים שיתאימו לכל סוג של עיצוב משרד או בית.

 

השג מנוי להדפסה עם כל בעיה מסופקת עד פתח ביתך, או רישום דיגיטלי עם כל בעיה שנשלח ישירות לכלי שלך. בחר מתוך מגוון התנחלויות – בין אם זה תשלום חד פעמי בכרטיס בנק או חברות במעבר דירה, בחר מה האידיאלי עבורך. כבר יש לך מוצר בסל שלך להפצה לארה”ב של אמריקה. אנא השלם רכישה זו או רוקן את הסל שלך לפני בחירת מדינת משלוח חלופית לדברים נוספים. המקום באמת מיוחד זה מוצע בנוסף להשכרה ייחודית, מה שהופך אותו לטוב ביותר עבור אירועים אישיים באמת למשוך תשומת לב. עיין במדור ההשכרה הבלעדי שלנו לקבלת פרטים נוספים על החברה שלנו, אירועי חתונה וחבילות בילוי.

 

בין אם אתה אוהב אמנות מסורתית או משהו עכשווי יותר, איורים והדפסים נראים אטרקטיביים בחדר השינה. מהסקיצות של ליאונרדו דה וינצ’י ועד להדפסים של מאטיס ופיקאסו, יש הרבה מה לבחור. אתה יכול ללכת על הדפסים ופוסטרים בסגנון ארט נובו, של אמנים כמו אוברי בירדסלי וקלימט. אם אתה אוהב את המופשט והתוסס, קנדינסקי וקלי הן בחירות טובות. מחפשים משהו מעודן ומקסים מעל שידת הארונות? האם אתה מסוג האנשים שמרגישים כל הזמן מלאים בפלא ויופי בעת ביקור בגלריה לאמנות?

 

הימנע משימוש במערך הפלאש של המצלמה האלקטרונית שלך ובמקום זאת ללכוד את החומר שלך בשעות היום, או בשמש עקיפה, כשהשמש מאחוריך במידת האפשר או התריסים למטה. זה דואג שהצבעים בתמונות שלך יהיו נאמנים יותר לחיים ולא נשטפים. עם זאת, אלא אם כן אתה צלם מומחה, מהר מאוד תגלה כי לשבור תמונות מתאימות לרשת של הבית שלך היא למעשה קצת יותר מסובכת ממה שאתה בהחלט מניח. ב-Kave Home, אנו מבינים את הערך של שימוש בחומרים איכותיים ביותר בקולקציית הציורים והתמונות הממוסגרות שלנו. מבני העץ וסיבי העץ שלנו מציעים בסיס חזק ועמיד לאורך זמן לעבודות האמנות, מה שמבטיח שהיצירות שלך בהחלט יעמדו במבחן הזמן. חומרי הנייר והבד בהם נעשה שימוש בציורים שלנו מציעים לא רק ציפוי מרהיב ומרקם, אלא שהם מוסיפים לקשיחות הכללית ולעמידות של היצירה.

 

בחר את הצבע המועדף עליך בצבע, כדוגמה, הצבע העמוק של כחול. אנחנו חושבים שהספה הזו של אופיקינה אינגלסה ליער יער תיראה מדהימה. תפוס את ההנאה והאנרגיה בתמונות שלך והן בטוח ימשכו תשומת לב; אם אתה מרגיש מספיק בטוח, היכנס למבנה בעצמך ותשים פנים לחשבון שלך. קבוצת אתרי המדיה החברתית של Bellway מחפשת כל הזמן תמונות מעולות ביום נע במיוחד, אז הזמינו את הטריקים שלכם, את בקבוק התזת להנצחה והניחו על ה”עשיתי את זה” המשמעותי ביותר שלכם! להאיר כל חלל, מהטרקלין למטבח, מסדרון ועד החדר– יש אלטרנטיבה של אמנות משטח קיר שתתאים לכל סוג של חדר ולכל אחד. פשוט בחר תמונה, ציטוט או הודעה שאתה מבין שהיא תהנה ותשמח להחזיק על משטח הקיר.

 

כל תמונה שסופקה מכילה מטא נתונים של IPTC עבור ציוני אשראי ויעדי זכויות יוצרים, כולל סימני מדף של הספרייה הבריטית. יש לי כמה עבודות פרחים אטרקטיביות זמינות כמו גם מכוניות קלאסיות, אופנועים ושריון סמוראי. כפי שאתה יכול סאה, יש לי אוסף די אקלקטי שראוי לעיין בו.

 

כרזות תמונות מותקנות אלו הן דרך אידיאלית ומאופקת להציג את ההפסקות האהובות עליך. UV מתפרסם ישירות על לוח ה-PVC בגודל 5 מ”מ, משטח הקיר המותקן שלנו. הדפסי אמנות עמידים, עמידים במים ועמידות בפני שריטות – אידיאליים לכל סוג קיר. ועכשיו זה גם פשוט יותר לפתח ולקבל את התמונה שלך אמנות משטח קיר באינטרנט ישירות מהטלפון שלך. יצירת מזכרות לחגיגות חתונה היא עוד שימוש יוצא דופן עבור אמנות משטח הקיר של אוסף התמונות שלנו. גיוס מומחים שיבצעו את העבודה הוא יקר, אולם זה מיותר לחלוטין.